• Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD (SMX3000HV)
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул SMX3000HV
Вага, кг 48.8 кг
Виробник APC
Вхідна напруга 141 до 280 В
Гарантія, міс 24
Інтерфейс підключення SmartSlot
Кількість розеток 8 х IEC-320-C13, 2 х IEC-320-C19
Клас товару для робочих станцій
Країна виробництва Індія
Модель Smart-UPS X 3000VA Rack/Tower LCD
Потужність, ВА 3000 В*А
Потужність, Вт 2700 Вт