Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 7 хв.
Артикул RPT-1025AP SCHUKO
Вага, кг 9 кг
Виробник Powercom
Вхідна напруга 160 до 275 В
Гарантія, міс 24
Інтерфейс підключення USB
Клас товару базовий захист
Країна виробництва Китай
Модель RPT-1025AP SCHUKO
Потужність, ВА 1025 В*А
Потужність, Вт 615 Вт