Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 9 мін
Артикул RPT-1500AP SCHUKO
Вага, кг 11 кг
Виробник Powercom
Вхідна напруга 160 до 275 В
Гарантія, міс 24
Клас товару базовий захист
Країна виробництва Китай
Модель RPT-1500AP SCHUKO
Потужність, ВА 1500 В*А
Потужність, Вт 900 Вт