Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 5 мін
Артикул RPT-600AP Schuko
Вага, кг 4.2 кг
Виробник Powercom
Вхідна напруга 160 до 275 В
Гарантія, міс 24
Клас товару базовий захист
Країна виробництва Китай
Модель RPT-600AP Schuko
Потужність, ВА 600 В*А
Потужність, Вт 360 Вт
Розмір, мм (ШхГхВ) 100 × 140 × 278 мм