Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 5 мін
Артикул RPT-800AP Schuko
Вага, кг 4.4 кг
Виробник Powercom
Вхідна напруга 160 до 275 В
Гарантія, міс 24
Клас товару для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Модель RPT-800AP Schuko
Потужність, ВА 800 В*А
Потужність, Вт 480 Вт