Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул RPT-600AP
Вага, кг 4.2 кг
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Виробник Powercom
Вхідна напруга 220В, 230В, 240В
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 3/0
Клас товару для відеоспостереження, для домашніх ПК, для робочих станцій
Країна виробництва Китай
Модель RPT-600AP
Потужність, ВА 600 В*А
Потужність, Вт 360 Вт
Розмір, мм (ШхГхВ) 100 × 140 × 278 мм