Джерело безперебійного живлення EnerGenie 650VA (EG-UPS-B650)
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул EG-UPS-B650
Вага, кг 4.3 кг
Виробник EnerGenie
Вхідна напруга 220 В ± 25 %
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 2/0
Клас товару для відеоспостереження, для домашніх ПК, базовий захист
Країна виробництва Китай
Модель 650VA
Потужність, ВА 650 В*А
Потужність, Вт 390 Вт
Розмір, мм (ШхГхВ) 100 x 280 x 140 мм