Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 3.9 мін
Артикул SRT2200XLI
Вага, кг 25 кг
Виробник APC
Вхідна напруга 160 до 275 В
Гарантія, міс 24
Інтерфейс підключення RJ-45/USB/SmartSlot
Клас товару для серверних стійок
Країна виробництва Сінгапур
Модель Smart-UPS SRT 2200VA
Потужність, ВА 2200 В*А
Потужність, Вт 1980 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 432 х 85 х 584 мм