Джерело безперебійного живлення Ritar RTM1200 (720W) Proxima-D (RTM1200D) для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідно постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли , медичне обладнання тощо
Джерела безперебійного живлення Ritar RTM1200 (720W) Proxima-D призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул RTM1200D
Вага, кг 10.2 кг
Вбудована батарея 12V / 7AH x 2
Виробник Ritar
Вхідна напруга 175 до 265 В
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 2
Клас товару для відеоспостереження, для домашніх ПК, базовий захист
Країна виробництва Китай
Модель RTM1200 (720W) Proxima-D
Потужність, ВА 1200 В*А
Потужність, Вт 720 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 188 x 120 x 350 мм
Тип архітектури лінійно-інтерактивний (line interactive)
Тип виконання класичний
Тип виробу резервні з апроксимованої синусоїдою
Форма вихідної току апроксимована синусоїда
Час переходу на батарею, мс 10
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
  • Виробник: Ritar
  • Модель: RTM1200D
  • Наявність: Немає в наявності
Ritar, Пристрій, безперебійного, живлення, Ritar, RTM1200, (720W), Proxima-D, (RTM1200D)