Артикул E-RTM500L
Виробник Ritar
Вхідна напруга 145 до 290 В
Гарантія, міс 24
Кількість розеток 2
Клас товару для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Модель E-RTM500 (300W) ELF-L
Потужність, ВА 500 В*А
Потужність, Вт 300 Вт
Тип виконання класичний
Форма вихідної току апроксимована синусоїда
Час переходу на батарею, мс 8
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L)
  • Виробник: Ritar
  • Модель: E-RTM500L
  • Наявність: Немає в наявності
  • 2530.00грн.
Ritar, Пристрій, безперебійного, живлення, Ritar, E-RTM500, (300W), ELF-L, (E-RTM500L)