Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул RPT-1000AP SCHUKO
Вага, кг 5.4 кг
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 1
Виробник Powercom
Вхідна напруга 160 до 275 В
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 1
Клас товару для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Модель RPT-1000AP Schuko
Потужність, ВА 1000 В*А
Потужність, Вт 600 Вт
РК-дисплей немає
Розмір, мм (ШхГхВ) 100 х 278 х 143 мм