• Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP5000WM24
Особливості:
  • ДБЖ працює як стабілізатор без підключення акумуляторної батареї;
  • Автомат для відключення акумуляторної батареї;
  • Кнопка включення або виключення інвертора від навантаження;
  • Індикація підвищення або зниження вхідної напруги;
  • Індикація перевантаження ПБЖ;
  • Індикація відключення ПБЖ через перегрів.
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул PSW-EP5000WM24
Вага, кг 24.5 кг
Вбудована батарея без батареї
Виробник Europower
Вхідна напруга 145 до 275 В
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ зовнішній акумулятор
Кількість розеток 2
Клас товару для побутової техніки, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Модель PSW-EP5000WM24
Потужність, ВА 5000 В*А
Потужність, Вт 3500 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 640 х 335 х 325 мм