Артикул SRT1000XLI
Вага, кг 20.5 кг
Виробник APC
Гарантія, міс 24
Додатковий фільтр RJ-45
Інтерфейс підключення RS-232/USB
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 6
Клас товару для мережевого обладнання, для серверних стійок
Країна виробництва Індія
Модель Smart-UPS SRT 1000VA
Потужність, ВА 1000 В*А
Потужність, Вт 1000 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 85 x 505 x 432 мм