Артикул RPT-1500AP LCD SCHUKO
Вага, кг 10.1 кг
Вбудована батарея 12V / 7.2AH x 2
Виробник Powercom
Вхідна напруга 165 до 300 В
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 2
Клас товару для відеоспостереження, для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Модель RPT-1500AP LCD SCHUKO
Потужність, ВА 1500 В*А
Потужність, Вт 900 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 147 x 360 x 164 мм