Артикул BR1600MI
Вага, кг 10.9 кг
Виробник APC
Гарантія, міс 24
Кількість розеток 8
Клас товару для відеоспостереження, для домашніх ПК
Країна виробництва Індія
Модель Back-UPS Pro BR 1600VA, LCD
Потужність, ВА 1600 В*А
Потужність, Вт 960 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 485 x 330 x 225 мм