Артикул BR1300MI
Вага, кг 10.2 кг
Виробник APC
Вхідна напруга 176 до 294 В
Гарантія, міс 24
Інтерфейс підключення USB
Клас товару для відеоспостереження, для домашніх ПК
Країна виробництва Індія
Модель Back-UPS Pro BR 1300VA, LCD
Потужність, ВА 1300 В*А
Потужність, Вт 780 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 100 x 382 x 250 мм