Артикул SPR.2000.LCD
Вага, кг 19.1 кг
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 2
Виробник Powercom
Вхідна напруга 165 до 300 В
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 2
Клас товару для мережевого обладнання, для серверних стійок
Країна виробництва Китай
Модель SPR-2000 LCD Powercom
Потужність, ВА 2000 В*А
Потужність, Вт 1600 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 428 х 431 х 84 мм