Артикул SRT1000RMXLI
Вага, кг 21 кг
Виробник APC
Гарантія, міс 24
Інтерфейс підключення RS-232/USB
Кількість АКБ 1
Клас товару для мережевого обладнання, для серверних стійок
Країна виробництва Індія
Модель Smart-UPS SRT 1000VA RM
Потужність, ВА 1000 В*А
Потужність, Вт 1000 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 432 x 85 x 505 мм