Артикул SRT1500XLI
Вага, кг 22 кг
Виробник APC
Вхідна напруга 100 до 275 В
Гарантія, міс 24
Додатковий фільтр RJ-45
Інтерфейс підключення USB
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 6
Клас товару для мережевого обладнання, для робочих станцій, для серверних стійок
Країна виробництва Індія
Модель Smart-UPS SRT 1500VA
Потужність, ВА 1500 В*А
Потужність, Вт 1500 Вт