Vinga LED VPE-650PRMU на 360 Вт – лінійно інтерактивний блок безперебійного живлення розрахований на офісні та домашні ПК мінімальній потужності й середні сервери.
Особливості:
  • автоматично: перезапускается, заряджається коли відключений, визначає частоти;
  • мікропроцесор управляє батареями для оптимізації їх використання;
  • звукове сповіщення;
  • виводить на екран стан батареї та залишковий час автономної роботи;
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул VPE-650PRMU
Вага, кг 5.1 кг
Вбудована батарея 12V / 7AH x 1
Виробник Vinga
Вхідна напруга 162 до 295 В
Гарантія, міс 12
Кількість АКБ 1
Кількість розеток 2/1
Клас товару для домашніх ПК
Країна виробництва Китай
Модель LED 650VA metal case with USB
Потужність, ВА 650 В*А
Потужність, Вт 360 Вт
РК-дисплей немає
Розмір, мм (ШхГхВ) 95 x 320 x 160 мм