• Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії KING PRO RM призначені для захисту серверів та мережевого обладнання для 19 "стійки від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Вбудований стабілізатор напруги забезпечує роботу при широкому діапазоні напруги від 165 до 300 В, без переходу на живлення від акумулятора. Наявність комунікаційних портів RS-232 і USB дозволяє автоматично завершити роботу операційної системи при розряді акумуляторів, виключаючи втрату даних при довготривалому зникнення напруги у вхідному електромережі.
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Артикул KIN-1500AP RM LCD
Вага, кг 16.3 кг
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 2
Виробник Powercom
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 2
Кількість розеток 4/2
Клас товару для мережевого обладнання, для серверних стійок
Країна виробництва Китай
Модель KIN-1500AP RM LCD
Потужність, ВА 1500 В*А
Потужність, Вт 1200 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 428 х 357 х 84 мм