• Пристрій безперебійного живлення FSP CHAMP CH-1101RS, 1000VA (PPF9001404)
Особливості:
  • Подвійне перетворення
  • Мікропроцесорне управління оптимізує надійність
  • Корекція вхідного коефіцієнта потужності
  • Коефіцієнт потужності на виході 0.9
  • Широкий вхідний напруга (120 В - 300 В)
  • Доступний режим конвертера
  • ЕКО режим для енергозбереження
  • Розумний SNMP добре працює з USB або RS-232
  • Комплексний дисплей дозволяє легко контролювати і отримати доступ до стану ДБЖ
Периферія>Електрообладнання>Пристрої бесперебійного живлення
Автон. робота при max навантаж 7 хв.
Артикул PPF9001404
Вага, кг 11 кг
Вбудована батарея 12V / 9 AH x 2
Виробник FSP
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 2
Кількість розеток 3
Країна виробництва Китай
Модель CHAMP CH-1101RS, 1000VA
Потужність, ВА 1000 В*А
Потужність, Вт 900 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 438 x 310 x 88 мм