Артикул PPF3602303
Вага, кг 2.6 кг
Вбудована батарея 12V / 4.5AH x 1
Виробник FSP
Гарантія, міс 12
Кількість АКБ 1
Клас товару для домашніх ПК
Країна виробництва Тайвань
Модель NanoFit 600VA
Потужність, ВА 600 В*А
Потужність, Вт 360 Вт
РК-дисплей немає
Розмір, мм (ШхГхВ) 159 x 305 x 90 мм