Артикул PPF4801704
Вага, кг 2.9 кг
Вбудована батарея 12V / 5AH x 1
Виробник FSP
Вхідна напруга 180 до 270 В
Гарантія, міс 12
Додатковий фільтр USB/RJ-11
Інтерфейс підключення USB
Кількість АКБ 1
Клас товару для домашніх ПК
Країна виробництва Тайвань
Модель NanoFit 800VA
Потужність, ВА 800 В*А
Потужність, Вт 480 Вт
Розмір, мм (ШхГхВ) 159 x 305 x 95 мм