Артикул SPR-1000.LCD
Вага, кг 15.1 кг
Вбудована батарея 12V / 7AH x 2
Виробник Powercom
Вхідна напруга 165 до 300 В
Гарантія, міс 24
Кількість АКБ 2
Кількість розеток 8
Клас товару для мережевого обладнання, для серверних стійок
Країна виробництва Китай
Модель SPR-1000 LCD
Потужність, ВА 1000 В*А
Потужність, Вт 800 Вт
РК-дисплей так
Розмір, мм (ШхГхВ) 428 х 431 х 84 мм