Артикул BX1200MI-GR
Вага, кг 7.8 кг
Виробник APC
Вхідна напруга 140 до 300 В
Гарантія, міс 24
Клас товару для домашніх ПК
Країна виробництва Індія
Модель BX1200MI-GR
Потужність, ВА 1200 В*А
Потужність, Вт 650 Вт
РК-дисплей немає
Розмір, мм (ШхГхВ) 140 x 390 x 190 мм