Артикул 1202W-NT0009
Вага 640 г
Виробник Netum
Гарантія, міс 12
Глибина поля сканування 40 - 165 мм
Дальність дії 120 м
Декодовані штрих-коди 1D, 2D
Інтерфейси підключення радіо
Клас захисту IP67
Колір чорний + жовтий
Країна виробництва Китай
Модель 1202W
Наявність підставки так
Підсвічування штрих-коду 625nm LED
Роздільна здатність 640 x 480
Розміри 180 x 110 x 265 мм
Система зчитування фото
Температура експлуатації – 20°С до + 50°С
Температура зберігання -40˚C +70˚C
Тип 2D сканер ручний
Тип підключення бездротовий
Швидкість сканування н.д
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Сканер штрих-коду Netum 1202W (1202W-NT0009)
  • Виробник: Netum
  • Модель: 1202W-NT0009
  • Наявність: Немає в наявності
Netum, Сканер, штрих-коду, Netum, 1202W, (1202W-NT0009)