| Артикул | 1202W-NT0009 |
| Вага | 640 г |
| Виробник | Netum |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина поля сканування | 40 - 165 мм |
| Дальність дії | 120 м |
| Декодовані штрих-коди | 1D, 2D |
| Інтерфейси підключення | радіо |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | чорний + жовтий |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 1202W |
| Наявність підставки | так |
| Підсвічування штрих-коду | 625nm LED |
| Роздільна здатність | 640 x 480 |
| Розміри | 180 x 110 x 265 мм |
| Система зчитування | фото |
| Температура експлуатації | – 20°С до + 50°С |
| Температура зберігання | -40˚C +70˚C |
| Тип | 2D сканер ручний |
| Тип підключення | бездротовий |
| Швидкість сканування | н.д |
Сканер штрих-коду Netum 1202W (1202W-NT0009)