• Картридж BASF для Samsung SL-M2020/2070/2070FW (KT- MLTD111L)
Якісні картриджі BASF - це запорука гарного зовнішнього вигляду друку.
Периферія>Витратні матеріали>Картриджі
Артикул KT- MLTD111L
Вид неоригінальний
Виробник BASF
Гарантія, міс 0
Колір Black
Комплектація 1 картридж
Країна виробництва Україна
Модель для Samsung SL-M2020/2070/2070FW
Оригінальний аналог MLT-D111S/SEE
Ресурс друку 1800 стр
Сумісність з моделями SL-M M2070, 2021, 2021W, 2022, 2022W, 2070F, 2070FW, 2070W, 2070W, 2071, 2071FW, 2071W, M2020, M2020, M2020W, M2070