• Вал первинної зарядки Samsung SL-M2020/2070/ML-2160/SCX-3400 BASF (WWMID-81165)
Периферія>Запчастини до картриджів>Вали первинної зарядки
Артикул WWMID-81165
Вид сумісний
Виробник BASF
Гарантія, міс 0
Країна виробництва Україна
Модель Samsung SL-M2020/2070/ML-2160/SCX-3400
Сумісний картридж Samsung 101S Black (MLT-D101S/SEE), Samsung D101S Black (SU698A),
Сумісний принтер Samsung ML 2160, 2164, 2165, 2165W, 2167, 2168, 2168WSamsung SCX 3400, 3400F, 3405F, 3405FW, 3405W, 3407, 3407